Skip to content
Osiągnięcia sportowe 2016/2017 Drukuj

Dzieci z naszej szkoły wzięły udział w 17 dyscyplinach sportowych w ramach Mistrzostw Dzielnicy Ochota. Są to: biegi przełajowe, sztafety, unihojej, mini piłka siatkowa, zawody łyżwiarskie,badminton, pływanie i mini piłka nożna

Najważniejsze osiągnięcia:

o     III MIEJSCE w Unihokeju dziewcząt i chłopców

o     III MIEJSCE w Badmintonie chłopców

o     II MIEJSCE w Badmintonie dziewcząt

o     II MIEJSCE w  Mini piłce siatkowej dziewcząt

o     I MIEJSCE w zawodach łyżwiarskich dziewcząt ,,Błękitna sztafeta ”

o     I MIEJSCE w zawodach łyżwiarskich chłopców ,,Złoty krążek”

a także I MIEJSCE w Mikołajkowych Zawodach Pływackich klas 1-3

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZEJ SZKOŁY, TO UDZIAŁ NASZYCH DZIECI W L ( 50-TEJ) WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY, w której w każdej grupie startowało 170 dzieci z 18 dzielnic Warszawy

NASI OLIMPIJCZYCY:

W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEłAJOWYCH,

o      Bartosz Engelard, zajął 17 miejsce w Warszwie

o      Oliwia Engelard zajęła 27 miejsce w Warszawie

i Maciej Pluta, który zajął 44 miejsce w Warszawie

Szczególnym osiągnięciem jest VIII MIEJSCE W WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY w zawodach łyżwiarskich chłopców ,,Złoty krążek”, (Startowało 16 mistrzów dzielnic) , a także bardzo wysokie-VI MIEJSCE W WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MLODZIEŻY

w zawodach łyżwiarskich dziewcząt ,, Błękitna sztafeta”, w których startowało 14 zespołów z Warszawy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom 

 

 
 
 

Organizacja r.szkolnego

Kalendarz szkolny
Zebrania
Dzwonki

Niezapominajka






Statystyka

Dzisiaj5
Wczoraj514
Tydzień3873
Miesiąc9968
Odwiedziło nas1337887

Kalendarz wydarzeń

« < Listopad 2017 > »
P W Ś Cz Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Kącik webmastera

W naszej klasie - 3a

Och! Gazetka

Nasze gazetki
19 Listopada 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Mironiega,
Paweł, Seweryn,
Seweryna
Do końca roku zostało 43 dni.