Ogłoszenia Drukuj

W związku z utrzymującym się wysokim stężeniem szkodliwych substancji w powietrzu zachęcamy do skorzystania z Warszawskiego Systemu Powiadomień https://powiadomienia.um.warszawa.pl/start

Jest to bezpłatny system informacyjny na bieżąco dostarczający wiadomości i ostrzeżenia dotyczące mieszkańców Warszawy.

Informacje na temat polis ubezpieczeniowych na rok szkolny 2016/2017 znajdują się w dziale Rada Rodziców.

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy przekazuje wykaz działań adresowanych do dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, realizowanych przez organizacje pozarządowe na terenie naszej dzielnicy. Razem z Ochotą

Cała Polska czyta dzieciom

Leczenie stomatologiczne

Stypendia m.st. Warszawy

800 060 800 - bezpłatna, całodobowa infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego,

116 111 - telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży,

800 100 100 - telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawach bezpieczeństwa dzieci,

800 12 12 12 - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka,

112 - jednolity numer alarmowy obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej.

Od 1 września zmieniamy obuwie - obowiązkowo na jasnej podeszwie.

OPŁATY ZA WYDANIE DUPLIKATU LEGITYMACJI SZKOLNEJ
I ŚWIADECTWA SZKOLNEGO.

Informujemy, że

1.      za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od poświadczenia własnoręczności podpisu tj. 9,00 zł.

Termin wykonania duplikatu do 7 dni.

2.      za wydanie duplikatu świadectwa szkolnego pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od legalizacji dokumentu tj. 26,00 zł.

Termin wykonania duplikatu świadectwa do 14 dni.

Opłatę należy wpłacić na konto  –  03 1030 1508 0000 0005 5083 3042

Duplikat dokumentu zostanie wydany po okazaniu dowodu wpłaty.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2010 roku w sprawie zasad wydawania oraz wzorów świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych (Dz.U. z 2010 r., Nr 97, poz. 624 z późn. zm.)

Ustawa z dnia 16 listopada 2006 roku o opłacie skarbowej (tekst jednolity: Dz.U. z 2012r., poz. 1282).

Kleszcze

Drodzy Państwo, Rodzice i Opiekunowie

Nasza Szkoła jest miejscem, gdzie Dzieci uczą się podstaw matematyki, gramatyki, informatyki, biologii … - bo jesteśmy szkołą podstawową.

Dzieci uczą się także bycia razem i współpracy w grupie, wzajemnego szacunku i dostosowania zachowania i wyglądu do miejsca, w którym się jest (szkoła – klasa, korytarz, stołówka, tramwaj, autobus, kino, teatr …). Staramy się, choć nie jest to objęte osobnym przedmiotem, zwracać dzieciom uwagę, by dbały o siebie (higiena osobista, estetyczny wygląd) i o swoje otoczenie (porządek na ławce, w klasie, w szkole).

Dlatego prosimy Państwa o zwracanie uwagi także na strój szkolny Dziecka. Strojem szkolnym nie może być dres. Luźne spodnie i bluza z kapturem to strój sportowy – sprawdza się na zajęciach WF. Codzienny strój szkolny to schludne ubranie, które dziecko ma na sobie na pozostałych lekcjach w klasie. Tak, jak nie wypada iść do pracy umysłowej w legginsach lub flanelowej koszuli, tak nie wypada przecież iść do szkoły w dresach.

Uczmy tego wspólnie – bo szacunek do innych, ale i miejsca, w którym się jest to także ważny dzisiaj składnik dobrego wychowania.

Nauczyciele i Pedagodzy

Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia w Warszawie

Pani przeprowadza dzieci przez ulicę Białobrzeską w godz. 7.30 - 9.30

Materiały dla Rodziców.

Zapraszamy do Specjalistycznych Punktów Konsultacyjnych

W siedzibie Punktu Informacyjno - Konsultacyjnego Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy przy ul. Białobrzeskiej 32 prowadzone są bezpłatne MEDIACJE RODZINNE.
Spotkania z mediatorem odbywać się będą w środy, w godz. 14.00 - 17.00. Niezbędny jest wcześniejszy kontakt osobisty lub telefoniczny (PIK - 22  822 56 92) w celu umówienia spotkania.

Subskrypcja Niezapominajka. Mogą się do niej zapisywać osoby, które chcą otrzymywać informacje o zebraniach, dniach otwartych oraz innych wydarzeniach w życiu szkoły. Niezapominajka - należy w polu „nazwa” wpisać IMIĘ i NAZWISKO (Konta anonimowe SĄ USUWANE - nie będą Państwo otrzymywać informacji), „Email” – adres email. Na podany przez Państwa adres zostanie wysłany email z prośbą o aktywację – należy kliknąć w podany link.

« < Lipiec 2017 > »

21 Lipca 2017