Skip to content
2015/2016 Drukuj

SUKCESY SPORTOWE

06.12,2015 na pływalni OSiR Ochota odbyły się zawody pływackie ,,Mikołajki pływackie" dla dzieci z klas 2-3. W imprezie mikołajkowej wzięli udział uczniowie z siedmiu szkół podstawowych. Dzieci z naszej szkoły brały udział w 10  konkurencjach- zabawach pływackich.Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy ostatecznie 1 miejsce, zdobyliśmy wielki puchar, a każde dziecko otrzymało dodatkowo paczkę -słodki upominek. Wygrana, to nie tylko zasługa dzieci i kibicującym im nauczycielom w-f, ale również pań wychowawczyń klas młodszych i instruktorów pływania. Serdecznie gratulujemy.Uśmiech

Image

Image

Image

Image

Image

Jakub Kuchciński z klasy 6c zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w indywidualnych biegach przełajowych.

Zawody odbyły się 23.09.2015. na terenie klubu „RKS SKRA”.

Image

Image

Image

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota w unihokeju chłopców.

Zawodnicy, którzy zdobyli puchar  to: Maks 6a, Kuba 6a, Tomek 6b, Kacper 6b, Kuba 6c, Bartek 6c, Michał 6d, Kasper 6d i Tomek 6d.

Zawody odbyły się w dniach 10 i 12 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 175 przy ul. Trzech Budrysów.

Image

Image

Image

Image

ZAKOŃCZYŁY SIĘ MISTRZOSTWA DZIELNICY OCHOTA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT. NASZE SPORCMENKI PO ZACIĘTEJ WALCE ZAJĘŁY IV MIEJSCE W GRUPIE, W KTÓREJ BRAŁY UDZIAŁ 3 ZESPOŁY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 175,ALE OSTATECZNIE UPLASOWAŁY SIĘ NA II MIEJSCU W DZIELNICY OCHOTA. TRZEBA ZAZNACZYC, ŻE NA SZEŚĆ STARTUJĄCYCH ZESPOŁÓW, TYLKO DWA REPREZENTOWAŁY
SZKOŁY NIESPORTOWE W TYM MY.

Image

28.10.2015 zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju Drużyn Mieszanych.

·       Rozgrywki trwały od połowy września.

·       Łącznie w zawodach wzięło udział 58 dziewcząt
i chłopców z klas 4 – 6!!!!!!!

·       Rozegrano 19 spotkań.

·       Wygrała drużyna „Skostniałe Teletubisie” w składzie: Agnieszka 6c (kapitan), Dominika 6c, Malwina 6b, Iga 6c, Jula 6d, Zosia 6d, Wiktoria 6c, Piotrek 6d, Michał 6d, Kasper 6d, Kuba 6c.

·       Najlepsze  cztery drużyny otrzymały puchary.

·       Królem strzelców (5 bramek) został Oskar z 4c.